Питання та відповіді

На цій сторінці ми постараємося відповісти на всі питання, що стосуються вивчення англійської мови по Skype, навчання в нашій школі і стажувань у Великобританії. Якщо Ви не знайшли відповіді на своє питання, будь ласка, задайте його нашої адміністрації за допомогою форми внизу сторінки.

Яку кваліфікацію мають Ваші викладачі?

Наші викладачі мають багаторічний досвід:
• успішного викладання англійської мови як школярам, так і старшої аудиторії;
• вдалої підготовки до ЗНО, IELTS, TOEFL, FCE, CAE, CPE і вступних іспитів до вищих навчальних закладів;
• розробки унікальних матеріалів для проведення уроків;
• ефективної підготовки обдарованих школярів для участі в олімпіадах і різних конкурсах з англійської мови, в тому числі міжнародних (FLEX та ін.)
Наші викладачі постійно удосконалюються: проходять стажування в США і Великобританії, беруть участь в американській програмі для вчителів “Teaching Excellence and Achievements”, займають призові місця в популярних конкурсах для вчителів («Вчитель року»).
Наші вчителі знають, як навчити англійської мови! Вони першокласні психологи, вміють знайти індивідуальний підхід до кожного студента.

Як вибрати підходящого викладача?

Ми підберемо викладача, який потрібен саме Вам, виходячи з Ваших цілей і переваг. Однак Ви самі можете зробити свій вибір. На нашому сайті представлені портфоліо всіх наших викладачів. Ознайомтеся з їх презентаціями, прослухайте вимова. Якщо графік вподобаного Вам викладача співпаде з Вашим розкладом, то Ви зможете найближчим часом пройти безкоштовний пробний урок. На ньому Ви познайомитеся з учителем, дізнаєтеся свій рівень володіння англійською мовою, повідомте про свої цілі і побажаннях, а також отримаєте відповіді на Ваші запитання.

Кому підходять заняття з викладачем-носієм мови?

Цей варіант не підходить студентам, які мають початковий рівень англійської, оскільки носій мови не говорить на Вашій рідній мові. Ми рекомендуємо починати такі заняття на рівні Intermediate. Ви можете підтягнутися до цього рівня з російськомовним / україномовним учителем нашої школи, а потім додати уроки з носієм або ж перейти на постійне навчання до викладача-носія мови. Уроки з викладачем-носієм мови – відмінний засіб для подолання мовного бар’єру! Ви поринете в мовне середовище, значно розширите словниковий запас актуальною лексикою, познайомитеся з культурою і менталітетом людей з англомовних країн.

Як бути, якщо викладач мені не підходить?

На щастя, таке буває рідко. Однак Ви можете поміняти викладача як після пробного уроку, так і на будь-якому етапі навчання. Просто повідомте про свій намір адміністрації школи.

Що робити, якщо я спізнююся на урок або хочу його скасувати?

Зв’яжіться зі своїм викладачем або адміністрацією якомога швидше і повідомте про проблему. Якщо це можливо, учитель почекає Вас. Також можливо перенести урок на більш пізній час або інший день.

У мене немає фіксованого розкладу. Чи можу я займатися по плаваючим графіком?

Звичайно, Ви можете займатися в будь-який зручний для Вас час. Повідомте про це викладачеві і узгодьте розклад на тиждень вперед.

Що таке пробний урок?

Кожен студент має право отримати безкоштовний пробний урок з викладачем. Пробний урок буде зустріччю-знайомство і триває 20-30 хвилин. Частина уроку проводиться англійською мовою, щоб викладач зміг визначити Ваш рівень знань. Ви познайомитеся з викладачем, розповісте про свої цілі і побажання до процесу навчання, погодите розклад, призначите дату і час першого заняття. Під час пробного уроку викладач розповість про методику проведення занять, відповість на питання.

Скільки можна пропустити занять?

Ваш прогрес в навчанні залежить від частоти і тривалості занять, кількості пропущених уроків, обсягу домашнього завдання, інтенсивності та продуктивності роботи на уроці. Тому ми настійно рекомендуємо відпрацьовувати пропущені уроки в інший час. Узгодьте розклад зі своїм викладачем.

Я можу отримати сертифікат про навчання?

Так, наша школа є партнером британської міжнародної школи Frisby’s College. Якщо Ви навчалися у нас на курсі «Британський курс + сертифікат», Ви здаєте невеликий іспит і отримуєте сертифікат Frisby’s College.

У вас великий досвід в організації стажувань та навчання в Великобританії?

З 2002 року  вчителі нашої школи організовують навчальні поїздки та стажування до Великої Британії! За цей час з нами мандрували та навчались в Англії 570 студентів різного віку. Стажування у Великій Британії – це незабутня, користна, та зповнена вражень подорож!

Які програми можна вибрати?

На сьогоднішній день ми пропонуємо кілька програм стажувань на вибір:
– Групові та індивідуальні;
– У різних містах (Рамсгейт, Йорк, Единбург);
– Тривалістю від 2-х тижнів і більше;
– З проживанням в англійській сім’ї або шкільної резиденції;
– Різні цінові категорії (від 1250 фунтів);
– Для студентів різних вікових груп (від 10 до 60 років).

Що включає в себе поїздка?

Як правило, програма стажування включає в себе:
• перебування в Лондоні і захоплюючі екскурсії;
• проживання з триразовим харчуванням;
• навчання в міжнародній школі англійської мови (20 уроків англійської мови на тиждень, тестування, академічний матеріал, сертифікат);
• розважальні заходи після уроків: відвідування кінотеатру, басейну, музеїв, соборів;
• екскурсії на весь день в Брайтон, Оксфорд, Кембридж, Кентербері, Дувр, Норвіч і інші міста Великобританії.

З ким я буду навчатися в міжнародній школі?

У перший день в міжнародній школі Ви пройдете тестування на визначення рівня знань англійської мови. За результатами тесту Вас визначать в групу, де Ви будете навчатися з іншими студентами з різних країн такого ж віку і рівня.

Чи можу я отримати сертифікат про навчання в Великобританії?

Так. Всі студенти отримують сертифікат, який підтверджує, що Ви проходили навчання в цій школі, із зазначенням термінів, кількості уроків, рівня і програми.

Що робити, якщо виникають проблеми зі зв'язком під час уроку?

Якщо проблеми з Інтернет-з’єднанням починаються з початку уроку, його можна перенести на інший час. Якщо зв’язок пропадає під час уроку, Ви засікати проведений час і допрацьовуєте залишок на наступному уроці. Якщо виник збій в роботі програми Skype, викладач може провести урок за допомогою інших безкоштовних програм: Firefox Hello, Google Hangouts, ooVoo.

У мене немає навушників і мікрофону. Чи можна займатися без них?

Можна займатися без гарнітури, якщо Вам і викладачеві так комфортно. Але в такому випадку сторонній шум може вплинути на якість звуку. Однак ми просимо наших вчителів все-таки використовувати навушники і мікрофон під час уроків.

Чи можна займатися без веб-камери?

Ми наполягаємо на використанні веб-камери під час занять. Єдиною причиною відсутності відео може бути погіршення Інтернет-з’єднання. Однак якщо таке Ваше побажання, ми не будемо проти.

Чи можна займатися, використовуючи смартфон або планшет?

Під час уроку Ви будете використовувати різні матеріали: електронні підручники британських видавництв (Word або PDF файли), різні методичні розробки уроків, ігри, діалоги, книги для читання, онлайн-вправи та інше. З мобільних пристроїв це буде незручно. До того ж, викладач буде писати в чат слова і фрази. Тому ми рекомендуємо користуватися стаціонарним комп’ютером або ноутбуком для онлайн-занять.

Чи можна оплачувати заняття поурочно?

Можете оплачувати кожен урок окремо, але це потрібно робити заздалегідь, оскільки оплата повинна надійти до початку майбутнього уроку.

Чи можу я отримати знижку?

Якщо оплачуєте кілька занять вперед, Ви отримуєте знижку: 5 уроків – знижка 3%; 10 уроків – знижка 5%; 20 уроків – знижка 10%.

Якщо я скасовую урок, знімається оплата?

Ні, оплата не знімається і автоматично переноситься на наступний урок, але за умови, що Ви попередили про скасування уроку викладача або менеджера в будь-який момент до його початку. Якщо домовленості про скасування або перенесення уроку не було, учитель чекає Вас в Skype 15 хвилин. Якщо Ви не з’являєтеся, адміністрації не вдається зв’язатися з Вами, то заняття зараховується як проведене. Нам доведеться оплатити цей урок викладачеві. В такому випадку, оплата знімається.

У мене є оплачені заняття, але я не можу продовжити навчання. Мені повернуть гроші?

Звичайно, по Вашому запиту в найкоротші терміни ми повертаємо оплату за заняття, що не були проведені. У разі повернення коштів знижка на навчання не діє.

Чим відрізняються заняття по Skype від класичних занять з репетитором?

По суті, онлайн-уроки нічим не відрізняються від занять з репетитором: ви точно так же бачите і чуєте свого викладача. Однак уроки по Skype мають ряд переваг. Вам не потрібно витрачати час на проїзд для занять з досвідченим викладачем. Ви займаєтеся в комфортній обстановці будинку, на роботі, в готелі або будь-якому іншому місці. Вам не доводиться часто скасовувати заняття через напружений графік, можна зробити перенесення на інший зручний для Вас час. Вам не потрібно купувати підручники, необхідні файли і посилання Ви отримуєте від викладача. Отримання знань по Skype – це сучасний підхід до якісної освіти! З якого віку можна починати вивчати англійську мову по Skype?

З якого віку можна починати вивчати англійську мову по Skype?

Уроки по Skype – це відмінний спосіб вивчити мову для будь-якого віку і роду занять. У нашій школі уроки проводяться для учнів від 10 років. Дітям молодшого віку ми рекомендуємо починати вивчення англійської мови в групах, оскільки навчання з однолітками допоможе мотивувати і викликати інтерес до предмету. Наші студенти – це школярі, студенти вищих навчальних закладів, а також фахівці, що працюють в різних сферах. Англійська мова необхідна всім в сучасному суспільстві!

Скільки часу мені потрібно займатися, щоб підвищити свій рівень?

Точно визначити тривалість навчання досить важко, оскільки це залежить від мотивації і мети навчання, частоти і тривалості занять, кількості пропущених уроків, обсягу домашнього завдання, інтенсивності та продуктивності роботи на уроці, умінь і навичок учня. Вважається, що на проходження одного рівня йде в середньому 6 – 9 місяців, але цей процес може тривати до року. У кожного учня свій індивідуальний темп прогресу, тому не варто засмучуватися, якщо Ви не встигаєте пройти програму в терміни. Якщо необхідно, Ваш викладач скоректує програму і допоможе Вам поміняти підхід до навчання.

За якою методикою ви працюєте?

Першу сходинку в рейтингу популярності методик вивчення англійської мови сьогодні активно утримує комунікативний підхід, який спрямований на практику спілкування, адже головною метою навчання є вміння активно взаємодіяти в англомовному суспільстві. Використовуючи комунікативну методику на заняттях, наші викладачі допоможуть Вам зняти страх перед спілкуванням. Ви почнете говорити англійською мовою з першого заняття, навіть якщо Ваш рівень невисокий.

Як проходить урок по Skype?

Перед початком уроку викладач пише Вам в Skype чаті, щоб дізнатися, чи готові Ви почати урок. Потім викладач дзвонить Вам по Skype. На занятті Ви працюєте по висланим викладачем матеріалами. Ви бачите на екрані сторінку підручника, відповідаєте на питання, берете участь в діалозі, а викладач коригує – все, як при звичайних заняттях з репетитором. Skype чат служить Вам класною дошкою. Викладач може попросити Вас використовувати функцію Skype «Демонстрація екрану», щоб бачити, що Ви пишіть в даний момент. Це нескладно, викладач Вас навчить всім технічним премудростям!

Чи потрібно купувати підручники?

Купувати навчальну літературу не потрібно. До початку заняття викладач висилає Вам необхідні файли, які будуть використані на уроці. Це електронні підручники британських видавництв (Word або PDF файли), різні методичні розробки уроків, ігри, діалоги, книги для читання та інше, в залежності від Вашої індивідуальної програми.

Як учитель перевірить домашнє завдання?

Ви з викладачем самі вибираєте спосіб відправки домашнього завдання: в електронному вигляді на пошту, по Skype, в Вашу загальну папку на Google Disk або будь-якому іншому хмарному сервісі. До початку наступного уроку учень висилає виконане домашнє завдання своєму викладачеві. Викладач виправляє неточності або просто підкреслює проблемні моменти в домашньому завданні для того, щоб на початку наступного уроку обговорити і виправити їх разом зі студентом.

Задати питання