Вікторія SYE

Вікторія SYE
Педагогічний стаж: 9 років Вчитель німецької мови, організатор стажувань в Німеччині

Добрий день, мене звуть Вікторія. Німецька мова та викладання мені подобалися завжди. Ще під час навчання в університеті я постійно займалася самовдосконаленням, брала активну участь в різних конкурсах, олімпіадах, мовні іспити. На 4 курсі університету працювала перекладачем в австрійській фірмі, що значно підвищило мій рівень володіння німецькою мовою. Щорічні стажування в Німеччині та Данії з 2007 року також сприяли розвитку моїх мовних умінь і розширили мій кругозір, допомогли в розумінні традицій і побуту німців.


У своїй роботі я використовую сучасні технології, автентичні тексти, аудіо- і відеоматеріали німецьких періодичних видань, що дає можливість учням краще підготуватися до мовних іспитів рівня А1 – С1. Необхідно відзначити, що бόльшая частина моєї педагогічної діяльності спрямована якраз на досягнення учнями високих результатів при здачі мовних іспитів. Для досягнення поставленої мети необхідно, в першу чергу, постійне самовдосконалення та професійний розвиток педагога, тому в червні 2012 року я успішно здала мовної іспит рівня С1, відвідала різні семінари, воркшопи, майстер-класи, брала активну участь в конкурсах Гете-Інституту та пройшла двотижневі курси підвищення кваліфікації за методикою у Франкфурті, чотиримісячні онлайн-курси «Інтернет – джерело дидактичних матеріалів і проектів», і двомісячні онлайн -курси «PASCH-net Führerschein», завдяки чому я дізналася про різні можливості використання онлайн-ресурсів, веб-сайтів, які допомагають в реалізації проектів, у вивченні іноземної мови, спілкуючись безпосередньо з носіями мови. Різноманітні види позакласної роботи, зустрічі з іноземними гостями, сприяють досягненню цієї мети.


Найкращими показниками я вважаю успіхи своїх учнів. Вони займають призові місця в конкурсі «Мої перші переклади», в конференціях МАН міського та обласного рівня, олімпіадах з німецької мови і всеукраїнських конкурсах, отримують міжнародні мовні сертифікати від Гете-Інституту, проходять стажування в Німеччині і Туреччині, поглиблюючи свої знання.


Найголовнішим для мене є – зацікавленість у вивченні німецької мови. Я переконана в тому, що всі труднощі можна подолати, якщо у тебе є мета і величезне бажання її досягти.