Тетяна SYE

Тетяна SYE
Педагогічний стаж: 4 роки Учитель англійської мови, фахівець з Впровадження новітніх методик викладання

Ви завжди хотіли почати вивчати англійську, але Вам щось заважало? Досить відкладати на завтра, поставте мету і йдіть підкорювати світ англійської, з чим я Вам обов’язково допоможу!

Мене звуть Тетяна. У мене є ступінь бакалавра і магістра за спеціальністю «Філологія. Мова і література (англійська / німецька) ». У мене за плечима 4 роки досвіду роботи в приватній школі іноземних мов. Я маю багатий досвід роботи з різними віковими групами онлайн та офлайн. Я викладаю основний англійська, англійська з нуля, розмовна англійська, спеціальна англійська.

У своїй роботі я використовую індивідуальний і креативний підхід до кожного в залежності від ваших цілей і особистісних якостей. У мене є досвід викладання англійської, російської, української мов іноземцям. Також я маю досвід волонтерства, паралельного перекладу і підготовки учнів до міжнародних іспитів. Мої заняття спрямовані на розвиток всіх мовних навичок (читання, письмо, аудіювання, говоріння). Я завжди намагаюся створити затишну і невимушену атмосферу на заняттях, адже чим комфортніше вам на уроці, тим краще ви засвоюєте матеріал.

Мене надихають мої студенти і можливість передати їм мої знання і досвід. Я використовую комунікативну методику. Це означає, що ви будете говорити якомога більше. Я підбираю індивідуальну програму кожному і забезпечую вас всім необхідним для вивчення, а у відповідь чекаю про вас старанною роботи, адже тільки так ви отримаєте бажаний результат. Я дуже люблю свою роботу і всіх своїх студентів, а також ставлюся до кожного з повагою і розумінням.