Таня SYE

Таня SYE
Педагогічний стаж: 6 років Учитель англійської мови, фахівець з Впровадження новітніх технологій

Hello! Мене звати Таня. Вища філологічна освіта, сертифікат СAE, 6-ти річний досвід викладання і любов до англійської мови: ось моя головна зброя. Я дотримуюся єдиного правила – це робота на результат. У роботі я використовую комунікативну методику, тому що впевнена, що спілкування – це ключ до успішного оволодіння іноземною мовою.

На уроках ми будемо використовувати нову лексику і граматичні конструкції, спілкуючись англійською на різні теми. Для того, щоб процес вивчення мови був максимально ефективним і цікавим, постійно розвиваюся в професійному плані: відвідую конференції, читаю профільну літературу і стежу за новинками в методиці викладання.

Я впевнена, що іноземна мова може вивчити кожен. Не має значення, аналітичний склад розуму у вас або ви творча натура: разом ми обов’язково отримаємо бажаний результат.

За час викладання я допомагала студентам підготуватися до переїзду в іншу країну, здати міжнародні іспити, отримати бажану роботу і просто розвивати навички спілкування. Допоможу і вам!

Бажаєте відправиться в захоплюючу подорож? У мене є ключ, який відкриває всі двері – це англійська мова. Вивчати англійську зовсім не складно, якщо вам це подобається. До зустрічі на заняттях!