Світлана SYE

Світлана SYE
Педагогічний стаж: 25 років Учитель вищої категорії, фахівець з підготовки до IELTS, організатор стажувань у Великобританії та Чехії

Ви знаєте, не кожному в житті так повезло, як мені !!! У мене цікава, хоч і клопітка робота! Мені завжди зустрічаються тільки доброзичливі і оптимістичні люди! У мене найкращі учні та готові прийти на допомогу колеги! Я щаслива!

Учитель – відображення і частинка своїх учнів! А я пишаюся ними! Успішно склали іспит IELTS; що надійшли на бюджетну форму навчання в мовні ВНЗ; навчаються в різних країнах на англійській мові; переможці міських, обласних та Всеукраїнських конкурсів МАНз англійської мови та просто чудові люди – це мої учні!

Ми не тільки постійно спілкуємося один з одним, ми також подорожуємо разом по різних країнах! Я являюсь офіційним представником багатьох англійських шкіл і з задоволенням вожу групи своїх студентів на навчання та відпочинок до Великобританії!

Педагоги не можуть успішно навчати когось, якщо в цей же час не вчаться самі! Багато чого можна домогтися, якщо йти в ногу з часом! Я постійно проходжу різноманітні он-лайн курси по досконалості педагогічної майстерності. Маю сертифікатами Британської Ради, англійських шкіл, а також грамотами та дипломами від міської та обласної рад!

Я люблю те, що я викладаю, і люблю тих, кому викладаю!
Англійська мова творить чудеса, відкриває багато дверей!

Давайте творити разом!