Ольга SYE

Ольга SYE
Педагогічний стаж: 9 років Учитель англійської мови, фахівець з Впровадження новітніх методик викладання

Мене звати Оля. Я професійний викладач англійської мови з досвідом більше 9 років. Знання англійської мови відкриває перед нами різноманітні можливості та широкі кар’єрні перспективи. Але щоб скористатися цими можливостями, вам знадобиться розмовна англійська на хорошому рівні і я зможу допомогти вам в цьому.

Я закінчила національний університет за спеціальністю перекладач і викладач англійської мови в 2008 році. У 2015 році я взяла участь у тренінгу для вчителів, який організували British Council and IATEFL. У 2017 році я закінчила Канадський коледж і отримала сертифікат TESOL.

Свою кар’єру я почала як редактор – перекладач в одній з рекламних компаній України. Але так як я дуже комунікабельна людина, я вирішила попрацювати в приватній школі англійської мови. Я працювала як з дітьми (від 5 років), так і з дорослими. У 2013 році я працювала в приватній школі викладачем англійської та паралельно гідом по Європі. Це був відмінний досвід і багато позитивного спілкування.

Мої уроки проходять на англійській мові (English in English), при цьому я використовую “direct method” – це означає вивчення мови природним шляхом. Так само для запам’ятовування слів я використовую візуалізацію. Перш за все, я фокусируюсь на інтереси та потреби самого учня.

Якщо вам потрібен професійний підхід до вивчення англійської, тоді я з радістю готова вам допомогти!