Наталя SYE

Наталя SYE
Педагогічний стаж: 7 років Учитель англійської мови, ступінь магістра по TESOL, викладач університету США

Вітаю всіх любителів іноземних мов, а також тих, хто робить перші кроки на шляху їх освоєння! Давайте познайомимось! Мене звуть Наталя, буду вашим викладачем англійської мови. Протягом останніх 7 років я займаюся викладанням англійської. З упевненістю можу сказати, що в різних країнах англійською мовою говорять по-різному. На сьогоднішній день у мене великий досвід навчання англійській мові людей з різних країн і різних вікових груп. І я із задоволенням поділюся з Вами своїми знаннями і секретами.

Я маю ступінь бакалавра і магістра з викладання англійської мови та зарубіжної літератури. З 2013 року я навчалася і працювала в університеті США, де і отримала другу ступінь магістра по TESOL (викладання англійської мови для говорять на інших мовах) з Південно-східного штату Міссурі, США. Я вчила людей з різних країн і з різною підготовкою. Я вважаю, що моє освіту і досвід роблять мене професійним вчителем англійської мови.

Мій власний досвід довів мені, що будь-яка людина може вивчити другу мову. Я вважаю, що мотивація є ключовим фактором у вивченні мови, і всі студенти навчатимуться, поки вони мотивовані, керуються і заохочуються відповідно до їх потреб.

Будучи викладачем англійської як другої мови, я мотивуючи своїх учнів і надаю їм осмислені основи вивчення мови. Я буду використовувати індивідуальний підхід до кожного студента, щоб зробити наші уроки цікавими і ефективними.

Буду рада, якщо мої знання будуть корисні Вам у вивченні англійської мови!