Наталя SYE

Наталя SYE
Педагогічний стаж: 27 років Учитель вищої категорії, учитель-методист, організатор стажувань у Великобританії і Австрії

Англійська мова – це чарівний ключ, який відкриває перед Вами двері в світ Вашої мрії, дає можливість отримати цікаву роботу і вільно подорожувати.

Наскільки важливий і потрібний англійську мову, я дізналася на власному досвіді з поїздок за кордон. Володіння англійською мовою дозволило мені краще пізнати культуру, побут, уклад, традиції Великобританіїі багатьох інших європейських держав, вільно спілкуватися, не відчуваючи мовного бар’єру в цих країнах.

Викладання англійської мови – це невід’ємна частина мого життя, не тільки робота, а й радість, улюблене хобі і можливість постійно розвиватися, самовдосконалюватися, пізнавати щось нове і ділитися цим з учнями. Я викладаю англійську вже більше 27 років. Я намагаюся не тільки передати своїм учням знання, а й прищепити любов до рідної мови.

Запорукою успіху і ефективності занять є проведення уроків з урахуванням індивідуальних особливостей і потреб студента. З упевненістю можу сказати, що успіх і вдячність студентів – це і є головна нагорода для викладача.

Пам’ятайте! У будь-якій справі найскладніше – це почати! Не витрачайте час! Зробіть перший крок в потрібну сторону!

Хотіла б, щоб Ви полюбили англійську мову так, як люблю його я.
Буду рада поділитися з Вами знаннями і позитивною енергією!