Маргарита SYE

Маргарита SYE
Педагогічний стаж: 6 років Учитель англійської мови, фахівець з Впровадження новітніх технологій

Ласкаво просимо в чудовий світ англійської мови! Якщо ви переглядаєте цю сторінку – значить з цього моменту ваше майбутнє приречене на успіх.

Давайте знайомитися! Мене звуть Маргарита і я вчитель англійської мови з трирічним досвідом роботи. Є учасником різних волонтерських мовних програм з досвідом роботи в приватних школах англійської мови. Навчала студентів різних вікових категорій і рівнів володіння мовою.

Як учитель англійської мови можу з упевненістю сказати, що з того моменту, як ви поринете в англомовну атмосферу перед вами відкриються зовсім нові можливості. Ви зможете не тільки отримати престижну роботу, подорожувати по всьому світу і знаходити нових друзів, а й зануритися з головою в англомовну культуру і закохається в цей неймовірний мову назавжди.

З самого дитинства англійську мову, як і музика, є моєю пристрастю. Для мене мова це не тільки засіб спілкування, а й мистецтво, осягнувши, яке не можна розлюбити. Використовую сучасні методи навчання англійської мови. Мої заняття завжди проходять в дружній, затишній і веселій атмосфері. На уроках використовую різні підручники іноземних видань, аудіо, відео матеріали, ігри. На моїх заняттях особливе місце займає усна “жива” мова, що допомагає руйнувати мовні бар’єри і відчувати себе комфортно в спілкуванні з іноземцями.
Ласкаво просимо!