Лев SYE

Лев SYE
Педагогічний стаж: 3 роки Учитель англійської та китайської мов, фахівець з впровадження новітніх технологій

Доброго дня любі друзі! Мене звуть Лев. За освітою я – філолог, а якщо точніше, то я перекладач з англійської та китайської мов. Вже 3 роки працюю репетитором англійської та китайської мови з учнями різних вікових груп. Для кожного учня я шукаю особливий підхід.

Вивчення мов завжди було одним з моїх улюблених занять, але найбільше я люблю подорожувати і застосовувати свої знання на практиці. На особистому досвіді я переконався, що володіння іноземними мовами відкриває неймовірні можливості і дозволяє поглянути на світ набагато ширше. До цього моменту я відвідав безліч країн Європи і Азії, проходив стажування в Англіїта цілий рік в Китаї. Я завів друзів з усього світу. Я не перестаю вдосконалювати свої знання. Вранці я дивлюся новини на Euronews, вдень я слухаю подкасти National Geographic, а ввечері читаю газету The Guardian.

Пропоную Вам вивчати англійську разом зі мною. Я з радістю поділюся своїм досвідом і знаннями з Вами. Ми разом складемо програму, я врахую всі Ваші побажання в підборі матеріалу і завдань, адже Ваш результат дуже важливий для мене. Мені приносить величезне задоволення спостерігати за прогресом і успіхами моїх учнів. До скорої зустрічі на заняттях!