Іванна SYE

Іванна SYE
Педагогічний стаж: 5 років Учитель англійської мови, фахівець з Впровадження новітніх технологій

Добридень! Мене звуть Іванна. Я вчу англійську з 7 років, і коли мене питають, яке у мене хобі я завжди, не замислюючись відповідаю: – Англійська!

Після старшої школи з філологічним ухилом, я поступила в Київський національний лінгвістичний університет на спеціальність Перекладач англійської, іспанської. Під час навчання я вже працювала за фахом, але зрозуміла, що мені мало просто переводити і захотіла поділитися своїми знаннями з кимось ще. Так я вже близько 3-х років викладаю англійську мову, і це стало для мене ще одним улюбленим хобі.

Як перекладач, я точно знаю, що основна маса інформації (текст, відео) подається англійською мовою, і лише частина перекладається на російську через якийсь час іноді з втратою сенсу при перекладі. Тому завжди так приємно щось почитати на мові оригіналу, зрозуміти культуру іншої країни або просто розібратися, про що йде мова в улюбленій пісні. Крім того, знання англійської збільшує Ваші шанси в пошуку роботи, а іноді є обов’язковою вимогою.

Англійська стане Вам вірним помічником в просуванні кар’єрними сходами і досягненні ваших цілей. А я зроблю все можливе щоб процес вивчення був ефективним і захоплюючим.