Ірина SYE

Ірина SYE
Педагогічний стаж: 11 років Учитель англійської мови, фахівець з Впровадження новітніх технологій

«Педагоги не можуть успішно кото-то вчити, якщо в цей же час не вчаться самі». – Алі Апшерони.

Добридень! Мене звуть Ірина, і я викладаю англійську мову уже 12 років. Я працювала перекладачем, працювала в школі і також на курсах англійської мови. За весь період своєї професійної діяльності я отримала різні сертифікати, грамоти, категорії.

Мої учні займали призові місця на олімпіадах, успішно здавали іспити і вступали до університетів. За останній рік я отримала сертифікати TKTmodule 1 (іспит для вчителів з перевірки методики викладання англійської мови) і FCE(іспит з англійської мови Кембриджського університету).

Основним завданням вивчення іноземної мови є формування комунікативної навичок у учнів, що позначає оволодіння мовою, як засобом міжкультурного спілкування, тобто використовувати іноземну мову, як інструмент в діалозі культур сучасного світу. На своїх уроках я активно використовую комунікативну методику, а також і інші напрямки діяльності у вивченні англійської мови.

Крім англійської, я захоплююся вивченням психологією і розвиваюся в духовному напрямку. Психологія – це наука, яка допомагає краще зрозуміти себе і оточуючих. А в моїй професії – це дуже важливо бути справжнім психологом. Працюючи зі своїми учнями, я завжди намагаюся спочатку дізнатися про їхні інтереси, хобі, зрозуміти своїх студентів. Намагаюся знайти підхід до кожного учня. Дуже важливо, щоб між учителем і учнем було взаєморозуміння і натхнення.

Якщо вам цікаво вивчати англійську і себе, ми вже з вами на одній хвилі!
Ласкаво просимо!