Галина SYE

Галина SYE
Педагогічний стаж: 42 роки Методист школи, фахівець і консультант з підготовки до міжнародних іспитів

Галина Анатоліївна має великий стаж роботи в навчальних закладах, таких як: державна і приватна середня школа, ліцей, медичне училище, металургійний технікум, Технічний Університет.

Протягом довгого педагогічної діяльності вона входила до складу журі учнівських міських олімпіад, Малої академії наук, конкурсу серед вчителів на звання «Учитель року», фонетичних конкурсів з англійської мови для студентів вузів.

Галина Анатоліївна неодноразово підтверджувала звання вчителя вищої категорії і вчителя-методиста, була призером конкурсу «Учитель року». Двічі проходила стажування у Великобританії. Має досвід в підготовці учнів до кембріджським і іншим міжнародних іспитів: IELTS, TOEFL, FCE, CAE, CPE. Її студенти успішно закінчили університети з викладанням англійською мовою в Торонто, Гельсінкі, Стокгольмі, Брістолі, а в даний час навчаються в університетах Кракова, Мальти, Кембриджа.

Зараз Галина Анатоліївна є методистом нашої онлайн-школи і головним консультантом з підготовки студентів і вчителів до здачі міжнародних іспитів.