Олена SYE

Олена SYE
Педагогічний стаж: 8 років Учитель англійської мови, міжнародний сертифікат CELTA, фахівець з корпоративного навчання

Добридень! Мене звуть Олена. 8 років я займаюся корпоративним навчанням англійській мові в міжнародній системі шкіл в Києві.

Я закохана в свою роботу, адже допомагаю успішним людям не зупинятися, а підкорювати нові вершини, знаходити нову ступінь свободи. Робота з успішним зайнятим учнем передбачає свої особливості: гнучкий графік, відповідність програми потребам учня, недолік часу на домашні завдання, попередній досвід вивчення англійської. Все це я враховую в своїй роботі. Онлайн заняття зробили навчання ще більш зручним.

За час роботи я співпрацювала з такими компаніями як телеканал «Інтер», «Союз Віктан», «Віннер», «Сан ІнБев», «Хенкель» і ін. В даний момент працюю з компанією «Каргілл».

У 2008р. отримала Кембриджський сертифікат з викладання англійської мови дорослим Certificate in English Language Teaching to Adults (CELTA), British Council, Kyiv.

Досягнення моїх учнів: студентка рівня Intermediate здала IELTS на 6,5 і вступила до коледжу в Лондоні; студентка отримала посаду в банку VAB після співбесіди англійською, до якого я її готувала.

З радістю допоможу вам у досягненні мети!