Катерина SYE

Катерина SYE
Педагогічний стаж: 3 роки Учитель англійської мови, фахівець з Впровадження новітніх методик викладання

Добридень! Мене звуть Катерина, і я по-справжньому щаслива людина, а все завдяки моїй професії, адже успіхи моїх учнів стають і моїми успіхами. У світ викладання я увійшла будучи студенткою, а незабаром успішно закінчила факультет філології.

Як викладач я приділяю багато часу самовдосконалення, беру участь в міжнародних курсах з викладання англійської як іноземної мови, перебуваю в безперервному пошуку кращого для моїх студентів: нових методик, найефективніших підходів, підтримую зв’язок з носіями мови. У той же час я не можу назвати викладання і, власне, англійська мова, своєю роботою. Це скоріше мій дозвілля, спосіб життя, саме життя.

Я також брала участь в олімпіадах з англійської мови як на міському, так і на обласному рівні, неодноразово займала перші місця на олімпіадах в університеті. Я присвячую багато часу дослідній роботі в сфері викладання, і на даний момент маю більше 20 публікацій англійською, російською та німецькою мовами.

У своїй практиці мені вдалося підвищити рівень володіння англійською мовою у людей, що виїжджають за кордон для туризму, а також поліпшити результати успішності у школярів.

Мої уроки базуються на комунікативній методиці, і я також впевнена, що викладання в стилі chalk talk є неефективним, а приємна і ігрова атмосфера створює необхідну основу для розуміння і запам’ятовування матеріалу. Все, що потрібно від Вас – бажання, час і старанність. А я буду рада допомогти Вам відкрити для себе неймовірний світ англійської мови і полюбити його так, як люблю його я.