Ганна SYE

Ганна SYE
Педагогічний стаж: 20 років Учитель іспанської та англійської мов, професійний перекладач

Всіх вітаю! Мене звати Анна.

Я зв’язала своє життя з іноземними мовами, викладанням і перекладами 20 років тому. Всі ці роки я обожнюю свою роботу і прагну використовувати будь-яку можливість реалізувати себе, свої знання і досвід. У 2001 р закінчила педагогічний інститут іноземних мов, отримала диплом з відзнакою за спеціальністю «Англійська та німецька мови та зарубіжна література, практична психологія».

Працювала в інституті іноземних мов викладачем на кафедрі теорії та практики перекладу, пізніше учителем іноземних мов в спеціалізованій школі з поглибленим вивченням іноземних мов, багато років була позаштатним перекладачем в бюро перекладів, займалася усними та письмовими перекладами, а також давала приватні уроки.

У міському етапі конкурсу «Учитель року 2012» зайняла ІІ місце в номінації «Англійська мова».

Я не зупиняюся на досягнутому, в даний момент є резидентом Іспанії і активно вдосконалюю своє знання іспанської мови, знайомлюся з традиціями і менталітетом жителів цієї країни.

На своїх уроках найголовнішим вважаю створити умови реального життя і спілкування, прагнучи до результативності кожного заняття. Моє кредо:

«Освіта – це наймогутніша зброя, яка може бути використано, щоб змінити світ» (Нельсон Мандела)

«Education is the most powerful weapon which you can use to change the world.» (Nelson Rolihlahla Mandela)