Андрій SYE

Андрій SYE
Педагогічний стаж: 19 років Учасник американської програми Teaching Excellence and Achievements (TEA), «Учитель року – 2009»

Добридень! Мене звати Андрій. Я багато можу розповісти про себе і моїх учнів, адже я викладаю англійську вже 19 років! З кожним роком я знаходжу все нові методики, прийоми роботи з моїми учнями і нові шляхи свого вдосконалення.

У 2009 я став переможцем конкурсу «Учитель року» в своєму місті, а потім і в області, яку представив гідно і на Всеукраїнському рівні, увійшовши до п’ятірки кращих.

У 2010 році взяв участь в американській програмі для вчителів “Teaching Excellence and Achievements”, став її фіналістом і пройшов стажування в Nevada University, (США).

Але, безумовно, головні мої досягнення – це успіхи моїх учнів, які ставали переможцями олімпіад від міського до республіканського рівня, фіналістами американської програми FLEX, лауреатами Малої академії наук.

У будь-якому випадку, мова – це тільки засіб, який допомагає йти далі, розвиватися, спілкуватися, досягати успіху! Для мене крім того, що англійська – моя професія, це засіб займатися моїм головним улюбленим заняттям – подорожувати! Я побував більш ніж в 20 країнах світу, щорічно з 2002 року організовую стажування для моїх учнів у Великій Британії.

Вивчення іноземної мови – не найлегше заняття, але воно може стати легше, більш захоплююче і цікавіше, якщо у вас є бажання і трохи сили волі!

Сподіваюся, ви також станете одним з моїх кращих учнів і успішною людиною!