Алла SYE

Алла SYE
Педагогічний стаж: 27 років Учитель вищої категорії, учитель-методист, організатор стажувань у Великобританії

Добридень! Мене звуть Алла. Стаж моєї педагогічної роботи – 27 років, я – вчитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист. Маю досвід роботи як в звичайних класах, так і в класах з поглибленим вивченням англійської мови. Після моїх уроків багато моїх учнів відточують і перевіряють свої знання на стажуваннях в Великобританії, куди я часто їх супроводжую. Віддаю перевагу займатися підготовкою до ДПА та ЗНО, працювати зі старшокласниками, а також з дорослими.

Останні 7 років викладала в навчальному закладі, який готує моряків, за цей час вийшли мої навчальні посібники: «Курс англійської мови для матросів», «Курс англійської мови для мотористів», «Англійська мова для суднових електриків». Тому із задоволенням підготую майбутніх моряків, плавсклад, а саме: матросів, мотористів, суднових електриків, коків, боцманів, суднових зварників.

Свій вчительська праця я люблю. І, сподіваюся, взаємно. Час на підготовку до уроків і на пізнання нового витрачаю із задоволенням. За гороскопом я Терези, тому намагаюся уникати конфліктів, і частіше за все мені це вдається. Думаю, я – дипломатичний і доброзичливий чоловік з одного боку, але об’єктивний і справедливий з іншого. Крім цього, я люблю творчість в роботі, не боюся ламати стереотипи. Люблю подорожі і не боюся кардинальних змін в житті. Не вважаю роботу сенсом життя, але, вважаючи за краще гармонію в усьому, вмію отримувати від неї «кайф» і передаю це стан і учням, і колегам.