Як це працює

Чому  ?

Ви хочете вивчати англійську мову, але не можете включити в свій графік курси по фіксованим розкладом, тому що:

Вам часто доводиться подорожувати по роду діяльності

Напружений робочий / навчальний графік змушує Вас часто переносити або скасовувати заняття

Вам потрібна індивідуальна програма з урахуванням Ваших знань, умінь, навичок і потреб

Ви хочете займатися з учителем-носієм мови

Вам просто шкода витрачати свій дорогоцінний час на дорогу

Ви хочете максимально заповнити свій розклад цікавими і потрібними заняттями

Заради занять з хорошим викладачем Вам необхідно їхати дуже далеко

Ви пізно повертаєтеся додому з роботи / навчання

Тоді онлайн-навчання англійській мові по Skype - Ваш вибір!

Хочу пробний урок

Онлайн-школа англійської мови пропонує!

 • ПІДГОТОВКА ДО ЗНО – 2019 / ЄДІ – 2019.
 • Успішне складання міжнародних іспитів TOEFL / IELTS / FCE / САЕ / СРЕ.
 • НОВИНКА! Британський курс англійської мови за унікальною методикою Frisby Method. Отримання сертифікату Frisby’s College, британської школи – нашого партнера.
 • Уроки по Skype у зручний для Вас час. Можливість перенести заняття. Гнучкий графік.
 • Наші вчителі мають вищу філологічну освіту, великий досвід викладання і проходять курси підвищення кваліфікації в Англії і США.
 • Захоплюючі заняття з учителями-носіями мови.
 • Організація стажувань та навчання наших студентів будь-якого віку в міжнародних школах Великобританії.
 • Гнучка система знижок і зручна оплата занять. Акції!
 • Індивідуальний підбір курсу і вчителі для кожного студента.
 • Великий вибір курсів англійської мови для різних цілей, потреб і рівнів.
 • Всі матеріали для уроків – безкоштовно.
 • Допомога з перекладом різної документації на англійську та інші мови.
 • Вивчайте другу іноземну мову у нашій школі: німецький, французький, іспанський, італійський, польський, нідерландський (голландський), шведський.

Студентом школи може стати кожен!

Уроки по Skype – це відмінний спосіб вивчити мову для студентів будь-якого віку і роду занять. У нашій школі уроки проводяться для учнів від 10 років. Наші студенти – це школярі, студенти вищих навчальних закладів, а також фахівці, що працюють в різних сферах.

Онлайн-уроки англійської по Skype – це дуже просто!

  Для проведення уроків по Skype Вам необхідно:

 1. Використовувати гарнітуру (навушники і мікрофон). Звичайно, можна обійтися і без них, але при цьому якість звуку може бути гірше.
 2. Стабільне Інтернет-з’єднання, оскільки онлайн-уроки мають на увазі дистанційне спілкування.
 3. Встановити на Ваш комп’ютер безкоштовну програму Skype. скачайте безкоштовно: Skype

Заняття в  організовані цікаво!

1
Викладач висилає необхідні файли

Це електронні підручники британських видавництв (Word або PDF файли), методичні розробки уроків, ігри, діалоги, книги для читання та інше.

2
Готовність №1

Перед початком уроку викладач пише Вам в Skype чаті, щоб дізнатися, чи готові Ви почати урок. Потім викладач дзвонить Вам по Skype.

3
Заняття

Ви бачите на екрані сторінку підручника, відповідаєте на питання, берете участь в діалозі, а викладач коригує - все, як при звичайних заняттях з репетитором. Skype чат служить Вам дошкою.

4
Домашнє завдання

В кінці уроку Ви отримуєте домашнє завдання, що є обов'язковим пунктом, якщо Ви хочете домогтися відмінного результату у вивченні мови.

Домашнє завдання в один клік!

Викладач підбирає кількість домашніх завдань так, щоб їх виконання було посильним. Ви будете отримувати рівно стільки завдання, скільки ви встигнете виконати, враховуючи Ваш рівень і графік. Ви зі своїм викладачем самі вибираєте спосіб відправки домашнього завдання: в електронному вигляді на пошту; по Skype; в Вашу загальну папку на Google Disk або будь-якому іншому хмарному сервісі. До початку наступного уроку учень висилає виконане домашнє завдання своєму викладачеві. Викладач виправляє неточності або просто підкреслює проблемні моменти в домашньому завданні для того, щоб на початку наступного уроку обговорити і виправити їх разом зі студентом.

Онлайн-навчання Skype Your English - сучасна методика для Вас!
«Спілкуванню потрібно навчати тільки через спілкування»

Першу сходинку в рейтингу популярності методик вивчення англійської мови сьогодні активно утримує комунікативний підхід, який спрямований на практику спілкування, адже головною метою навчання є вміння активно взаємодіяти в англомовному суспільстві.

Людина, повністю освоїв всі граматичні правила, що вміє грамотно будувати речення, може виявити труднощі в реальному спілкуванні іноземною мовою. Ті, хто хоче бути професіоналом в конкретній області, регулярно читають публікації зі своєї тематики в іноземних виданнях. Володіючи великим словниковим запасом, вони легко орієнтуються в тексті, але підтримати бесіду з іноземним колегою на ту ж тему їм коштує колосальних зусиль.

Використовуючи комунікативну методику на заняттях, наші викладачі допоможуть Вам зняти страх перед спілкуванням. Ви почнете говорити англійською мовою з першого заняття, навіть якщо Ваш рівень невисокий.

З 4-х «китів», на яких тримається будь-який мовний тренінг (читання, письмо, говоріння та сприйняття мови на слух), підвищена увага в нашій школі приділяється саме двом останнім.

 • Мовлення
  Щоб подолати мовний бар'єр і оволодіти іноземною мовою, необхідно весь час говорити! Це головний принцип навчання Skype Your English. На кожному занятті викладач стимулюватиме Вас до спілкування, пропонуючи різні комунікативні вправи: опис картинки, обговорення текстів і фільмів, висловлення власної думки та ін.
 • Аудіювання
  Дуже важливо розвивати навички розуміння іноземної мови на слух. Ви будете прослуховувати діалоги, пісні, розповіді англійською мовою з подальшим виконанням завдань. Викладач порадить Вам цікаві відео-сюжети, фільми і серіали із субтитрами, які Ви будете із задоволенням дивитися і обговорювати на уроках.
 • Читання
  Викладач порадить Вам художню літературу сучасних англійських і американських авторів в залежності від Вашого рівня (адаптовану або в оригіналі). Ви будете обговорювати прочитане і виконувати тренувальні вправи. Викладач також може включити в програму читання сучасних інтернет-видань і новин на мові оригіналу.
 • Письмо
  Хоча цей аспект не є ключовим, вміння викладати свої думки на листі теж важливо. Ті, хто вивчає загальна англійська мова, навчиться писати твори і неофіційні листи. Курс ділової англійської передбачає навчання написання ділових листів різного характеру: лист партнеру, резюме, супровідний лист, лист-запит і ін.
 • Значно поповнити свій словниковий запас - легко!

  Викладач запропонує Вам захоплюючі вправи на відпрацювання нової лексики, що дозволить без зусиль запам'ятати нові слова, а також поділиться цікавими програмами і додатками для тренування вокабуляра.

 • Вивчення граматики без нудьги!

  Цей важливий аспект в нашій школі подається просто і доступно. Викладач пояснить Вам граматичний матеріал на елементарних прикладах, і Ви відразу ж почнете його закріплювати в усному мовленні, використовуючи масу ефективних тренувальних вправ.

 • Індивідуальний підхід до кожного студента!

  Ми розуміємо, що кожна людина унікальна, тому ми використовуємо індивідуальний підхід в роботі з нашими учнями. На вступному уроці викладач визначає рівень Ваших знань і дізнається Ваші побажання до процесу навчання. Далі складається індивідуальна програма в залежності від Ваших цілей, умінь і навичок. В процесі навчання англійської в нашій школі викладач проводить моніторинг результатів роботи і коригує програму при необхідності. Кожен викладач пишається досягненнями своїх учнів, тому Ваш успіх для нас - найголовніше!

 • Не відкладайте на завтра - почніть вивчати англійську прямо зараз!

  1. Заповніть заявку на навчання. Протягом дня з вами зв'яжеться адміністратор Skype Your English, щоб уточнити дату і час пробного уроку.
  2. Пройдіть безкоштовний початковий урок з викладачем, якого ми Вам рекомендуємо. У нашій школі Ви можете самі вибрати викладача, якщо його графік співпаде з Вашим розкладом. На вступному уроці розкажіть про себе, Ваших цілях і побажаннях, дізнайтеся свій рівень володіння англійською мовою.
  3. Сплатіть будь-яку кількість уроків. Чим більше оплачених уроків, тим більша знижка!
  4. Отримайте доступ до навчальних файлів і почніть удосконалюватися під керівництвом досвідченого майстра своєї справи! PRACTICE MAKES PERFECT!